جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

با سلام خدمت همه مهندسان محترم

  آرزوی سلامتی و داشتن روزگاری خوش برای شما عزیزان را دارم، بعد از مدت ها که وقت نشده بود درد دلی با شما عزیزان بکنم ، امروز درد دلی دارم در لوای یک دوست ، یک همکار ، یک همراه و آن هم شاید درد دل خیلی از شما عزیزان باشه.

  امروز من به عنوان یک عضو کوچک درجامعه بزرگ مهندسین عمران که شان بالایی رو برای این عزیزان قائل هستم می بینم که روز به روز از ارزش و مقام این قشر محترم کم می شه، و اون هم دلیل جز کاهش شدید سطح علمی دانشجویان ما در دانشگاهها نیست، متاسفانه می بینیم که با نزول سطح علمی این نه تنها از منزلت این قشر کم شده است بلکه باعث شده تا بیشترین بی احترامی رو به صنف مهندسین شاهد باشیم.

  نمی دانم و زبانم قاصر است که چگونه بتوانم این موضوع را برای عزیزان بازگو کنم اما زمانی که هر کسی یه خود اجازه داد که در گوشه کناری پا در کفش ما مهندسین بکند و خود را به عنوان یک مهندس جا زده و هر چه خواهد بکن د و از طرفی هم دانشجویان ما در رشته مهندسی با بی انگیزه ای کامل وارد بازار شده و به علت عدم تخصص در صنف خود مجبور به تن دادن و کار برای همچین افرادی شده اند. متاسفانه راهکاری برای این قضیه خودم پیدا نکردم و این قضیه که رشد سرطانی این افراد روز به روز بیشتر شده جای بسیار نگرانی است، از طرفی هم نهادهای درگیر هیچ برخوردی با این قضیه نکرده اند.

  نمی دانم راه حلی شما پیش روی ما بگذارید نظر بدهید بگویید چه کنیم؟ 


  این مطلب تا کنون 34 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 8 تير 1392
  منبع
  برچسب ها : عزیزان ,قضیه ,
  با سلام خدمت همه مهندسان محترم

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر